KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W PECA

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W PECA

Dobiegł końca darmowy intensywny kurs języka angielskiego zorganizowany przez PECA na Elmwood Avenue w Belfaście i sfinansowany ze środków OFMDFM (Urzędu premiera i wice-premiera Irlandii Pólnocnej). Przez 3 kolejne tygodnie (27-28 luty, 5-6 i 12-13 marca), uczestnicy mogli „wgryzać się” w angielski przez 6 godzin w każdy weekend, na poziomie podstawowym lub średnio-zaawansowanym. Kursy zostały przyjęte bardzo pozytywnie (opinie poniżej) i PECA będzie starała się zorganizować wkrótce kolejne. W międzyczasie chętni mogą znaleźć dla siebie dogodny kurs na liście tutaj.

Opinie o kursie języka angielskiego zorganizowanego przez PECA:

Jestem bardzo zadowolona z zajęć języka angielskiego. Chciałabym jeszcze uczęszczać na podobne zajęcia. Miejsce zajęć jest dobre, ale wolałabym bliżej mojego miejsca zamieszkania, czyli East Belfast. Nauczyciele są
bardzo kompetentni.

Uważam, że kurs języka angielskiego organizowany przez PECA to bardzo fajne przedsięwzięcie i liczę na dalszy ciąg. Prowadzący dobrze przygotowani do podstawowej nauki języka. Sala przyjemna i przyjazna. Zmienić można byłoby ilość grup – większy podział na stopnie nauczania (może chociaż trzy grupy zaawansowania). Ogólnie dziękuję za ogromne rozjaśnienie w głowie i dobre poukładanie informacji. Dziękuję!

1. Dobrzy prowadzący
2. Mogłoby być bez niedziel
3. Miejsce ok

Bardzo mi sie podobało, myślę, że poszłam trochę dalej z angielskim. Jeśli chodzi o nauczycieli to są bardzo mili i cierpliwi. Bardzo bym chciała aby taki kurs trwał dłużej. Jestem zadowolona.

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu zajęć, tylko trochę za krótko te 3 weekendy. Kiedy będą następne zajęcia?

1. Kurs prowadzony bardzo dobrze, jestem zadowolony.
2. Prowadzący dwoili sie i troili, żeby wbić nam co nieco do glowy. 🙂
3. Było miło i przyjemnie.
4. Proponowałbym rozszerzyć kurs o jeszcze jedną grupę o niższym poziomie, dla takich jak ja!

Kurs wspanialy. Pani Eva świetnie prowadzi zajęcia. Łatwo się z nią porozumieć. Jeżeli w przyszłości będzie podobny kurs to byłabym nim zainteresowana.

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Zajęcia są ciekawie prowadzone. Nauczyciel potrafi dobrze przekazywać wiedzę.

Kurs języka angielskiego bardzo przypadł mi do gustu. Prowadzący zajęcia potrafi dobrze wytłumaczyć słowa, które nie rozumiałam do tej pory, struktury gramatyczne oraz czasy. Zajęcia te sprawiły, że zwracam uwagę szczególną na wymowę oraz gramatyczną pisownię. Chciałabym kontynuować zajęcia w przyszłości.

Kurs języka angielskiego bardzo mi podpasował, jak również nauczyciel; miejsce i czas też; Bardzo bym była zadowolona jeżeli taki kurs by trwał nadal. Zajęcia w weekend mi pasują ponieważ mąż nie pracuje i może być w tym czasie z dziećmi.

Ja jestem bardzo zadowolona z lekcji języka angielskiego. Nauczyciel jest sympatyczny, prowadzi lekcje interesująco, bardzo ciekawie, zawsze się pyta czy rozumiemy, jak nie, to tłumaczy jeszcze raz. Mam nadzieję, że będzie możliwość kontynuowania nauki.