Szpitalna sekcja zwłok dziecka

Wstęp

Otrzymują Państwo tę ulotkę ponieważ wasze dziecko zmarło, a pracownik personelu rozmawiał z Państwem na temat tego, co może dać sekcja zwłok. Chcielibyśmy wyrazić nasze wyrazy współczucia dla Państwa i całej rodziny w tym trudnym okresie.

Zdajemy sobie sprawę, że jest wam trudno rozważać sekcję zwłok w tym przykrym okresie. Nasz personel przekaże Państwu informacje, których potrzebujecie, aby podjąć decyzję, która będzie odpowiednia dla was i waszej rodziny. Różne osoby wymagają różnego zakresu informacji na temat sekcji zwłok. Jeśli potrzebujecie Państwo dalszych wyjaśnień, to poproście o nie, lub też, jeśli nie chcecie wiedzieć o niektórych aspektach, to powiedzcie nam o tym.

Mamy nadzieję, że ta ulotka pozwoli Państwu zrozumieć, dlaczego przeprowadza się sekcje zwłok, co się dzieje podczas niej, oraz dlaczego może to być ważne . Być może zechcą Państwo poświęcić trochę czasu na przeczytanie jej przed wypełnieniem formularza zgody. Przedyskutowanie sprawy z rodziną może również być pomocne. Zachęcamy do zadawania nam pytań, jeśli coś jest niejasne lub jeśli macie pytania.

Download

Taken from https://www.dhsspsni.gov.uk/publications/hospital-postmortem-examination-baby